Zmiany na egzaminie maturalnym w 2021 r.

W 2021 roku egzamin ósmoklasisty i egzamin maturalny będą przeprowadzonewyjątkowo na podstawie wymagań egzaminacyjnych, a nie jak w ubiegłychlatach na podstawie wymagań określonych w podstawie programowej.Ministerstwo informuje, że ma opracowaną propozycję wymagańegzaminacyjnych z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, którą chceteraz poddać publicznej dyskusji. Zmianie powinny ulec również arkuszeegzaminacyjne, ministerstwo chce pokazać na czym te zmiany będąpolegały. Do końca grudnia będą gotowe przepisy, a także aneksy doinformatorów, dzięki którym można spokojnie przygotować się doegzaminów.

Więcej informacji na stronieMEiN:https://www.gov.pl/web/edukacja/zmiany-na-egzaminie-osmoklasisty-i-egzaminie-maturalnym-w-2021-r

OdpowiedzOdpowiedz wszystkimPrzekaż dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *