Witamy

Drogi Internauto!

Witaj na stronie  Zespołu Szkół w Mirsku.

 

Zapraszamy do wirtualnych odwiedzin naszej placówki.

Na stronie znajdziesz informacje dotyczące funkcjonowania Zespołu Szkół w Mirsku, w którego skład wchodzi: Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego oraz Technikum Hotelarsko-Turystyczne.

 W zakładce  AKTUALNOŚCI  zobaczysz jak wygląda nasza szkoła na co dzień, jak pracują nasi nauczyciele, w jakich warunkach uczą się nasi uczniowie, jak można u nas spędza czas , rozwijać zainteresowania, doskonalić swoje umiejętności.

W zakładce DLA UCZNIA znajdziesz wszystkie niezbędne dla siebie informacje dotyczące zajęć dodatkowych, planu lekcji, egzaminów zewnętrznych, zawodów i konkursów.

Odwiedzając zakładkę O SZKOLE będziesz mógł zapoznać się z ofertą edukacyjną czy historią i wieloletnią tradycją naszej szkoły. Wirtualnie zapoznasz się  z Kadrą Pedagogiczną, Radą Rodziców i Samorządem Uczniowskim.

Na naszej stronie znajdziesz również najważniejsze dokumenty szkół wchodzących w skład zespołu takie jak: statuty, regulaminy, zestawy obowiązujących podręczników i programów nauczania.

Adres: Zespół Szkół w Mirsku, ul. Wodna 2, 59-630 Mirsk

Telefon:  75 78 34 250

Fax:  75 78 34 232

email:  zslgmirsk@tlen.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *